RN73H1JTTD2712A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD2712A25
JLCPCB Part #
C4315841
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.1kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS