RN73H1JTTD2712A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD2712A05
JLCPCB Part #
C4058568
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.1kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS