RN73H1JTTD2710C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2710C25
JLCPCB Part #
C4229178
Description
100mW 271Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS