RN73H1JTTD2710A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2710A25
JLCPCB Part #
C4298821
Description
100mW 271Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS