RN73H1JTTD2701A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2701A10
JLCPCB Part #
C4044945
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS