RN73H1JTTD2700F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2700F50
JLCPCB Part #
C4015935
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS