RN73H1JTTD2700D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2700D100
JLCPCB Part #
C3926917
Description
100mW 270Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS