RN73H1JTTD26R7F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD26R7F25
JLCPCB Part #
C4233168
Description
100mW 26.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS