RN73H1JTTD26R1B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD26R1B50
JLCPCB Part #
C4279177
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS