RN73H1JTTD2672C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2672C10
JLCPCB Part #
C4165238
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS