RN73H1JTTD2671F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2671F25
JLCPCB Part #
C4285896
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.67kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS