RN73H1JTTD2671A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD2671A05
JLCPCB Part #
C4114467
Description
100mW 2.67kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS