RN73H1JTTD2643C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2643C25
JLCPCB Part #
C4293102
Description
-55℃~+155℃ 100mW 264kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS