RN73H1JTTD2640F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2640F25
JLCPCB Part #
C4243707
Description
100mW 264Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS