RN73H1JTTD2640B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2640B50
JLCPCB Part #
C3941701
Description
100mW 264Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS