RN73H1JTTD2613F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2613F50
JLCPCB Part #
C4187297
Description
-55℃~+155℃ 100mW 261kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS