RN73H1JTTD2613F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2613F100
JLCPCB Part #
C4101922
Description
-55℃~+155℃ 100mW 261kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS