RN73H1JTTD2612C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2612C50
JLCPCB Part #
C4350919
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.1kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS