RN73H1JTTD2611F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2611F50
JLCPCB Part #
C4028826
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.61kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS