RN73H1JTTD2611B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2611B25
JLCPCB Part #
C4072692
Description
100mW 2.61kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS