RN73H1JTTD2610F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2610F100
JLCPCB Part #
C3980733
Description
-55℃~+155℃ 100mW 261Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS