RN73H1JTTD2610A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2610A25
JLCPCB Part #
C4165723
Description
-55℃~+155℃ 100mW 261Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS