RN73H1JTTD25R5F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD25R5F100
JLCPCB Part #
C4350704
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS