RN73H1JTTD2581B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD2581B50
JLCPCB Part #
C4000353
Package
0603
Description
100mW 2.58kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS