RN73H1JTTD2580C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2580C50
JLCPCB Part #
C4272023
Description
100mW 258Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS