RN73H1JTTD2553D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2553D50
JLCPCB Part #
C4283770
Description
100mW 255kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS