RN73H1JTTD2552D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2552D50
JLCPCB Part #
C4046412
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS