RN73H1JTTD2552A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD2552A05
JLCPCB Part #
C4149776
Description
100mW 25.5kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS