RN73H1JTTD2550F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2550F10
JLCPCB Part #
C4229805
Description
100mW 255Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS