RN73H1JTTD2520F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2520F25
JLCPCB Part #
C4156929
Description
-55℃~+155℃ 100mW 252Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS