RN73H1JTTD2520F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2520F100
JLCPCB Part #
C4290144
Description
100mW 252Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS