RN73H1JTTD24R9C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD24R9C50
JLCPCB Part #
C4286802
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS