RN73H1JTTD24R9C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD24R9C25
JLCPCB Part #
C4290581
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS