RN73H1JTTD24R3F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD24R3F25
JLCPCB Part #
C4162194
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS