RN73H1JTTD24R3D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD24R3D50
JLCPCB Part #
C4110811
Description
100mW 24.3Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS