RN73H1JTTD24R3D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD24R3D100
JLCPCB Part #
C4089814
Package
0603
Description
100mW 24.3Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS