RN73H1JTTD2493B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2493B50
JLCPCB Part #
C4080589
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS