RN73H1JTTD2493B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2493B25
JLCPCB Part #
C4031160
Description
100mW 249kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS