RN73H1JTTD2492D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2492D50
JLCPCB Part #
C4035620
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS