RN73H1JTTD2492A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2492A25
JLCPCB Part #
C4351277
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS