RN73H1JTTD2491D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2491D10
JLCPCB Part #
C4004708
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS