RN73H1JTTD2491A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2491A10
JLCPCB Part #
C4102510
Description
100mW 2.49kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS