RN73H1JTTD2490F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2490F10
JLCPCB Part #
C3984518
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS