RN73H1JTTD2463D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2463D50
JLCPCB Part #
C4045206
Description
-55℃~+155℃ 100mW 246kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS