RN73H1JTTD2462D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2462D100
JLCPCB Part #
C4045453
Description
100mW 24.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS