RN73H1JTTD2460D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2460D50
JLCPCB Part #
C4303682
Description
100mW 246Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS