RN73H1JTTD2433F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2433F25
JLCPCB Part #
C3987878
Description
100mW 243kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS