RN73H1JTTD2433D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2433D100
JLCPCB Part #
C4033333
Description
100mW 243kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS