RN73H1JTTD2432D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2432D100
JLCPCB Part #
C3989802
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS