RN73H1JTTD2432B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2432B10
JLCPCB Part #
C4297058
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS